نتایج جستجو برای عبارت :

خدا به ما توفیق دهد یار رهبرمون باشیم

بخشی از سخنان استاد در حمایت از ولایت و رهبری:
خدا به ما توفیق دهد یار رهبرمون باشیم ...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سلام
دیروز بازم گل کاشتیم، بازم حماسه آفریدیم، حضوری میلیونی، که حتی دشمن فکرشو نمیکرد که مردم هنوز انقدر به نظام و امام وآرمان های امام پایبندن.
دستتون درد نکنه، خدا قوت، دیروز باز هم برنده میدان ما بودیم، انقلاب بود، امام بود، رهبرمون بود، و خود ملت بودن. داخل اون مشت های گره کرده کلی بغض و حرص و فریاد بود که با غیرتشون گفتن ما زیر بار زور نمیریم همونجور که مولام امام حسین نرفت.
منم به نوبه خودم تبریک میگم و دست تک تک مردم انقلابی ایران عزی
صلیت لمدّة أسبوعین صلاة الظهر والعصر فی مصلى الإمام الخمینی (ره) فی مقام السیدة زینب (س) وكنت ألقی كلمة قصیرة بین الصلاتین. قلت فی أحد الأیام: لقد جرت
سنة أئمة الجماعات على أن یتحفوا المصلین بروایة شریفة أو آیة قرآنیة أو مسألة
شرعیة، ولكن بودّی أن أقص علیكم الیوم قصّة خیالیة لعلّها تحدث لأحدكم لا سامح
الله. وهی أن تُحشر یومَ القیامة وبعد الحساب والكتاب تُفتح لك أبواب الجنان
لتدخلها خالدا فیها. ولا یسع أحدا أن یتصور مدى فرحتك یومذاك. فبینا أ
شاید اگر کامنت یکی از دوستان نبود من توفیق پیدا نمی‌کردم برای این مناسبت پست بگذارم، چرا که در حدی نیستم که بخواهم درباره حاج قاسم سلیمانی و امثال او سخن بگویم. حالا در این دو روز بعضی از واکنش‌ها یا مطلب‌هایی که منتشر شد و برایم جالب بود را می‌نویسم.

1/ رهبرمون که گفت: همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند.

2/ حاج قاسم در کلیپی که صداوسیما منتشر کرد می‌گفت حاضرم تمام عمرم را بدهم تا یک بار دیگر صدای شهید حاج احمد کاظمی را بشنوم(این حد از د
خدا زنده است آیا ما درک می کنیم؟وقتی نمیفهمیم چطور بفهمیم که شهدا زنده اند؟؟ همه مون میمیریم افتخار به زندگی و زندگانی هست ولی نه اینکه تن به ذلت و  خواری بدیم باید بیارزه من خودم چند دفه از جهات مختلف براتون گفتم شهید زنده است یعنی چه حالا هم میگم یعنی دستور میده یعنی پیش خداست و در یاد فرشتگان و خوبان یعنی کننده است اگه کننده است چرا ما حاج قاسم دادیم؟؟ بله اینم به دستور بالاترین شهید زنده  امام حسین(ع) بوده گفته بیا پیش خودم تا بهت ارزش و
سلام دخترنازم
خوبی عزیزمامان!
امشب هم دوباره اومدم تابرات یه نامه دیگه بنویسم ویه امربه معروف دیگه رابرات تعریف کنم.
یکی دیگه ازدوستام گفت:
دیروز رفته بودم شیرینی فروشی اتفاقا سال هاست از آنجا خرید میکنیم و با اینکه تو شهرک غرب هستولی آدم های مومن و خوبی هستند 
رفته بودم کیک بگیرم برای کلاس دخترم به مناسبت میلاد امام زمان 
خلاصه دست روی هر کیکی گذاشتیم عکس یک سگ کارتونی روش بود
منم اول به آقایی که کیک را وزن میکرد گفتم یک کیک میخوام که عک
سلام دخترنازم
خوبی عزیزمامان!
امشب هم دوباره اومدم تابرات یه نامه دیگه بنویسم ویه امربه معروف دیگه رابرات تعریف کنم.
یکی دیگه ازدوستام گفت:
دیروز رفته بودم شیرینی فروشی اتفاقا سال هاست از آنجا خرید میکنیم و با اینکه تو شهرک غرب هستولی آدم های مومن و خوبی هستند 
رفته بودم کیک بگیرم برای کلاس دخترم به مناسبت میلاد امام زمان 
خلاصه دست روی هر کیکی گذاشتیم عکس یک سگ کارتونی روش بود
منم اول به آقایی که کیک را وزن میکرد گفتم یک کیک میخوام که عک
سلام عزیز دلم!
کجایی تو خیلی دوست دارم.
دارم خودم را آماده می کنم که از سندرم امنیت در بیام کم کم 
وبفهمم اینکه نائب امام زمان می گه فرزند آوری بیش تر داشته باشید یعنی چه؟ ایران ما نیاز به نسل جوان داره در سال‌های آینده
 یه روزی دانشمندان به این نتیجه رسیدند که افزایش جمعیت را کنترل کنندوبیرویه تبلیغ "فرزند کمتر زندگی بهتر" می کردند اما چند ساله  که رهبرمون گفتند زیاده روی کردیم در این مورد ودیگه باید افزایش جمعیت داشته باشیم وبه  فرزندآوری
سلام عزیز دلم!
کجایی تو خیلی دوست دارم.
دارم خودم را آماده می کنم که از سندرم امنیت در بیام کم کم 
وبفهمم اینکه نائب امام زمان می گه فرزند آوری بیش تر داشته باشید یعنی چه؟ ایران ما نیاز به نسل جوان داره در سال‌های آینده
 یه روزی دانشمندان به این نتیجه رسیدند که افزایش جمعیت را کنترل کنندوبیرویه تبلیغ "فرزند کمتر زندگی بهتر" می کردند اما چند ساله  که رهبرمون گفتند زیاده روی کردیم در این مورد ودیگه باید افزایش جمعیت داشته باشیم وبه  فرزندآوری

چه داغ سوزنده‌ای بود که بامداد جمعه اومد نشست به دل ما...
نوحه عزایی که وارد خونه هامون شد... 
رخت و لباس های سیاهی که اماده شدن...
وقتی خبر منتشر شد واکنش های مثل، ترس، غم، نگرانی، ناراحتی و... مشهود بود... 
بعد اعلام خبر تو ثانیه به ثانیه اش یک واکنش از همه مشهود تر بود خشم و غیرت.... 
خونی که میجوشید و فریادی که صدای یک ملت بود، انتقام.... 
مرد، زن، پیر، جوان، همه چشم انتظارن... 
تو این بحبوحه یک سخنرانی خوب چهره غیرت و ایستادگی رو نشون داد، سخنرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها